Chcesz pracować w stabilnej firmie zyskując ciekawe doświadczenie? Oferujemy interesujące praktyki, staż w prężnie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy. Poszukujemy osób ambitnych i samodzielnych, chcących nieustannie poszerzać swoją wiedzę i kompetencje.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@ttu.com.pl, w temacie wpisując stanowisko, którego dotyczy aplikacja.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Przesłane zgłoszenia przechowywane będę w naszej bazie danych przez miesiąc i następnie zostaną usunięte.

Aktualne prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Inżynier Budowy / Inżynier Projektu

Zakres obowiązków

- Wsparcie Kierownika Budowy/Kierownika Projektu przy realizowanych Inwestycjach,
- Prowadzenie kontroli kompletności materiałowej oraz Zamówień,
- Wsparcie przy kontroli prac podwykonawców,
- Raportowanie postępu prac,
- Praca nad kontrolą kosztów i harmonogramem,
- Praca w delegacji na terenie Polski.

 Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o profilu budownictwo lub zarządzanie,
- Znajomość przepisów prawa budowlanego,
- Znajomość metodyk zarządzania projektami,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- Prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat lub inna forma,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy,
- Pracę w przyjaznym zespole,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Długoterminową współpracę.
Kierownik Budowy / Kierownik Robót Budowlanych

- Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego, BHP, PPOŻ,
- Prowadzenie dokumentacji budowy oraz analiza dokumentacji technicznej,
- Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością wykonywanych robót,
- Organizacja i koordynacja robót własnych i podwykonawców,
- Kontrola kosztów i harmonogramu,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o profilu budownictwo,
- Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń mile widziane
- Doświadczenie na danym stanowisku minimum 2 lata,

 Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz Posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy,