Scroll

Dołącz do TTU Urbanowicz

Chcesz pracować w stabilnej firmie zyskując ciekawe doświadczenie? Oferujemy interesujące praktyki, staż w prężnie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy. Poszukujemy osób ambitnych i samodzielnych, chcących nieustannie poszerzać swoją wiedzę i kompetencje.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@ttu.com.pl, w temacie wpisując stanowisko, którego dotyczy aplikacja.

 

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Przesłane zgłoszenia przechowywane będę w naszej bazie danych przez miesiąc i następnie zostaną usunięte.

Dołącz_do__TTU_Urbanowicz

Aktualne prowadzimy rekrutację na stanowiska: